Чому у жителів тальнівських багатоповерхівок вже два тижні немає води - Вісті Черкащини

Чому у жителів тальнівських багатоповерхівок вже два тижні немає води

Мешканці масиву Перемога та прилеглих до нього вулиць, що у Тальному, вже більше 2 тижнів отримують воду за графіком. У мережі «Фейсбук» КП «Водоканал» попереджав, що води не буде в тому районі міста через аварійну ситуацію на напірному водогоні, але що ліквідовувати її будуть так довго ніхто не думав. Мешканці масиву Перемога, м’яко кажучи, не вдоволені цим.

– Я розумію, як день чи два немає води, але коли третій тиждень я маю попадати в графік, щоб елементарно помитися, це вже дуже довго. Я працюю допізна, а коли приходжу додому води вже немає. Цікаво, коли це скінчиться? – зателефонував в редакцію газети «Новий Дзвін» Віталій, житель багатоповерхівки по вулиці Перемоги 7.

Чому ремонтні роботи розтягнулися більш ніж на два тижні, коли вони завершаться та для чого був створений графік, розповів начальник КП «Водоканал» Володимир Гречка.

– Вчора, близько 16 години, аварія була ліквідована. Найближчі дві доби будемо спостерігати чи не буде знов пориву. Зараз вода буде там постійно, без графіка. Чому так довго? Бо тривалий час шукали місце витоку. Як відбувалась робота цього разу: ми прорили всі слабкі місця, де були пориви раніше, бо на них була найбільша підозра. Але там аварій не виявили. Спочатку копали не по всій довжині труби, бо хотіли зберегти об’єкти благоустрою, які там були: насадження, лавочки. Вчора прийняли рішення перекопувати все, і нам одразу вдалося знайти причину. Зараз вода в людей буде постійно, але зважаючи на зношений стан труб, які там лежать, чи будуть перебої з водою не можу сказати. Будемо спостерігати. Якщо аварія повториться, знову будемо подавати воду по графіку. Чому вирішили зробити такий графік? Бо під час ремонту є загроза підтоплення будинків, тому найоптимальніший варіант, який ми знайшли – перекривати воду і шукати порвану трубу. По такому графіку люди знали, коли буде увімкнена вода, але ремонт в той час не проводиться. Коли ми ліквідовували цю аварію, в іншому місці стався ще один порив, який поставив під загрозу все водопостачання на масиві. Витокошукач передбачено придбати в цьому році, буде десь у квітні. З ним, думаю, такі аварії будуть ліквідовуватись набагато швидше, – пояснює Володимир Васильович.

Марина КАМІНСЬКА

02.03.2021 12:41
Переглядів: 1465
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.