Чому Тальнівщина не приєднається до Уманського району - Вісті Черкащини

Чому Тальнівщина не приєднається до Уманського району

На зборах сільських голів Тальнівського району, які відбулися цими днями вже вдруге, обговорили питання приєднання новоствореної Тальнівської ОТГ до Звенигородського району з адміністративним центром у Звенигородці. Такий адмінподіл, згідно постанови ВР від 17 липня 2020 року «Про утворення та ліквідацію районів», не на жарт стурбував сільське населення нашого району. Адже більшість місцевих жителів до останнього думали, що Тальнівщину включать у склад Уманського району. Про це неодноразово говорилося на сесіях райради. Нагадаємо, кілька років поспіль сільські ради та місцеві підприємці надавали субвенції, фінансові допомоги для Уманської райлікарні на придбання медобладнання та облаштування скринінгового центру. Усі були певними, що при розподілі районів наш район буде приєднано до Умані, через те й вкладали кошти до Уманської райлікарні.

Проблемою щодо адміністративно-територіального устрою перейнявся місцевий підприємець Володимир Мовчан, який звернувся до нардепів Антона Яценка, Сергія Нагорняка та Андрія Стріхарського з відкритими листами-зверненнями, у яких йшлося про те, що жителі Тальнівського району висловлюють свою думку: включити новоутворену Тальнівську ОТГ в цілому до Уманського району.

Присутні сільські голови його підтримали. Кілька очільників сіл зауважили, що їм ближче до Звенигородки. Їхня думка теж важлива.

Присутня на зібранні Любомська почала розповідати про те, що вона направила лист до керівництва Тальнівської ОТГ і не дочекалася відповіді. До слова, міська рада знаходиться через дорогу від будівлі райради, при величезному бажанні встигнути щось змінити, можна було б пройтися особисто, зателефонувати, поїхати в Черкаси чи Київ, аби поклопотати за Тальнівщину.

Зайнятись цим питанням потрібно було раніше, знаючи те, що думка мешканців Тальнівщини має бути важливою для керівництва району. Лише коли на сполох забили сільські голови, пересічні жителі громади та місцеві підприємці, з’явилась надія на те, що адмінрозподіл можна буде скоригувати.

Редакція газети «Новий Дзвін» триматиме це питання на контролі та інформуватиме про розвиток подій надалі.

Анна ДРАГУН

14.08.2020 16:24
Переглядів: 4277
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.