Через пошкоджений газопровід жителі села на Тальнівщині 4 добу сидять без блакитного палива

фото тематичне

Жителів села Антонівка, що на Тальнівщині, уже 4 день сидять без газу. Людям, дуже сутужно, адже немають навіть на чому приготувати поїсти. Та й погодні умови нині не кращі – мокро та холодно. Як можна зігрітися у такій ситуації людям? І чому селяни взагалі змушені страждати через чиюсь помилку? Шукаємо пояснення у керівництва Тальнівської громади.

Як відомо, 20 вересня в Антонівці трапилася надзвичайна ситуація – під час ремонтування водогону комунальним підприємством «Водоканал» було пошкоджено газопровід. Однак оперативне ремонтування газопроводу не відбулося. Адже перед початком таких робіт варто було оцінити пошкодження. Нині, як повідомляє керівник КП «Водоканал» Володимир Гречка, відомо, що Тальнівська філія Звенигородського району АТ «Черкасигаз» встановили суму компенсації КП «Водоканал» за нанесені збитки, у розмірі 30 тис. грн.

Гречка сказав, що сьогодні (24 вересня) ця сума була сплачена, тому відразу ж працівники приступили до ремонту газопроводу. Проте, коли люди вже зможуть користуватися газом, ще не відомо. Адже, як переконує Володимир Васильович, цей процес ліквідації пошкодження дуже складний, бо до газової труби потрапила вода. Тепер її треба звідти якось «витягнути». Також керівник зауважує, що без газу зараз перебуває 64 будівлі, а підключать лише 21. Адже в інших не укладені договори на обслуговування цих газопроводів, а це людям варто було зробити раніше.

Голова Тальнівської міської ради Василь Сідько підтвердив, що все необхідне зробили і ремонтні роботи вже розпочали. Однак, коли саме відремонтують газопровід ще не відомо.

–Без газу та води! Кілька днів у селі і води не було. А коли з’явилась, потекла руда. Це взагалі знущання над селом. Сидіть в холоді та ще й без води! Хай міський голова так посидить, я думаю, що довго не протягне!, – телефонує до редакції газети Василь Іванович, житель Антонівки.

Надіємося, що найближчим часом жителі Антонівки будуть в теплі та комфорті.

Ольга МОСКАЛЕНКО

24.09.2021 15:46
Переглядів: 815
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.