Бути ведучим: як це?

Хто він, ведучий свят? Людина, яка робить ваш день народження, весілля, ювілей чи будь-яке інше свято вашого життя незабутнім. Він стежить за настроєм людей і помічає, що один засумував, другий втомився, а третій, здається, трохи перебрав. Саме до таких людей і належить Дмитро Гончарук.

– Я – ведучий. І роблю так, щоб на святі людям було весело і цікаво. Свята проводжу нечасто, кожного місяця по-різному: дні народження, весілля, ювілеї та інші святкування. Шаблон проведення свята стандартний: застілля, музична частина. Головне – наповнити сценарій чимось своїм, залучити всіх гостей в один процес, який називають святкуванням.

Дмитро розповідає, що в такій сфері не можна працювати за одним і тим же сценарієм, а весь час шукати щось нове, аби людям було цікаво і весело. Та і самому вести одне і те саме з часом набридає. А якщо тобі не цікаво – то і гості нудьгують. Хлопець переглядає багато майстер-класів, відвідує форуми та їздить на курси.

– Двічі на рік – курси, проводять їх у різних містах, найчастіше – в Києві. Приїжджає багато ведучих з різних міст, діляться досвідом та спілкуються. Є ведучі, які вийшли на той рівень, коли їм дійсно є що показати і чого в них навчитись. Комусь достатньо харизми для проведення заходу, але я вважаю, що потрібно вчитися у досвідченіших, завжди шукати щось нове.

Сценарії, в основному, складає сам, погоджує їх з замовниками, адже в інтернеті немає нічого актуального, переважно вже добре знайомі всім сценарії. В розважальній сфері Дмитро працює вже 3 рік, що йому дуже подобається.

– Не буває нудно. Жодне свято, весілля не схоже на попереднє, жодна пара не схожа на іншу. Це круто. Ти ідеш, і завжди хвилюєшся, щоб все пройшло ідеально. День народження святкують кожен рік, а до весілля готуєшся ретельно, краще 15 разів перестрахуватись, щоб нічого не «запороти». Не так давно, буквально влітку, було весілля: молодята придумали хеш тег, який я озвучив на початку церемонії, потім гості фотографувалися і викладали фото в інстаграм. Хто виклав найбільше фотографій з цим хеш тегом – отримав від молодят приз.

Як розповів хлопець, все почалося ще з студентських років. Усі, хто став ведучим, у студентському житті пройшли через КВК (Клуб веселих та кмітливих). Ще тоді Дмитро навчався в Тальнівському коледжі на програміста, проте любив проводити різні заходи, вечори, КВК.

– Перше свято, яке я провів, був день студента. Не пам’ятаю вже, в якому закладі влаштовували вечірку, я просто пішов до власників та запропонував провести захід. Потім почав проводити свята друзям та знайомим. Не те, щоб від «а» до «я», а таке, різні інтерактиви. Зараз працюю в різних містах, сусідніх районах. Люди моєю роботою задоволені, дякують, пишуть відгуки, – розповів хлопець.

Цікавлюсь у Дмитра, чи були коли-небудь проблемні ситуації в роботі, адже все може трапитись. Каже, що курйозів завжди вистачало:

-То світло вимкнуть, то техніка чи транспорт підведе, – з посмішкою пригадує Дмитро. – Тим не менш, на кожне свято ідеш з хвилюванням, чи люди тебе сприймуть, чи ти ніде не напартачиш, чи правильно назвеш гостей, різні такі моменти. Ці хвилювання варті тих емоцій і тієї атмосфери, яку ти створюєш на святі, варті щирих посмішок та слів вдячності.

Юлія МАЦОЛА

04.11.2019 08:32
Переглядів: 2370
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.