Бути чи не бути рок-фестивалю «Шлях до свободи» у Тальному цього року? - Вісті Черкащини

Бути чи не бути рок-фестивалю «Шлях до свободи» у Тальному цього року?

Минулого року, у День українського козацтва, відбувалися масові гуляння біля палацу графа Шувалова. Тоді ж у Тальному відбувся вперше рок-фестиваль «Шлях до свободи»: виступали рок-гурти «Театр світла», «Неон», «Сонце в кишені» та ді-джей Слон. Фестиваль дуже сподобався тальнівчанам та гостям міста, тому цього року цей захід планується знову, але вже раніше – 23 серпня, за день до Дня Незалежності України. До того ж, сама назва фестивалю – «Шлях до свободи» – говорить сама за себе. Місце події також змінилось, цього разу святкова подія планується на «Співочому полі».

– Ідея створення даного заходу в нас виникла давно. І запропонував її директор міського центру культури та дозвілля Василь Сапіга. Це був один із пунктів програми розвитку для молоді. Ми вирішили спробувати. Захід в минулому році вдався, хоча з певними нюансами, бо був налаштований більше на свято козацтва, а не суто, як рок-фестиваль, тому в цьому році хочемо зробити його більш масштабнішим та європейським. Міська рада нам виділила достатню суму – 30600 грн. для проведення даного заходу, на відміну від минулого року, коли сума в нас була мізерна, – говорять у відділі культури, Тальнівської міської ради.

Працівники культури вже на повну готуються до грандіозного свята: активно роблять декорації та складають сценарій. Серед запрошених будуть різні рок-гурти: не тільки місцеві, а й з інших областей України. Планується також до фестивалю задіяти байкерів, щоб проїхали містом, зробити польову кухню, конкурси, ігри для дітей та дорослих, запросити волонтерів. Єдине, через що переймаються не тільки працівники культури, а й жителі міста, які чекають цього фестивалю – чи не завадить карантин?

– Я буду чекати і обов’язково прийду. Надіюсь, фестиваль відбудеться і мені сподобається, бо я обожнюю стиль рок. Минулого року не вдалось відвідати такий захід, тому очікую чогось грандіозного і веселого, – каже Тетяна, жителька Тального.

– Минулого року отримали масу задоволення від концерту. Особливо сподобався рок-гурт «Театр світла». Чекаємо з нетерпінням, – коментує подружжя: Олександр і Надія.

У відділі культури обіцяють, що будуть направляти листи в оперативний штаб, для отримання офіційного дозволу на проведення рок-фестивалю «Шлях до свободи», і мають надію, що карантинні обмеження не завадять реалізувати даний задум.

Нагадаємо, з 1 серпня і до кінця літа діє новий адаптивний карантин. Залежно від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території регіону застосовуються відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

Катерина КІХТЕНКО

04.08.2020 08:29
Переглядів: 536
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.