Азам професії бармена студента Тальнівського коледжу навчив грузин - Вісті Черкащини

Азам професії бармена студента Тальнівського коледжу навчив грузин

Так склалося, що 20-річного Романа Кабаєва із Здобутка, що на Тальнівщині, доля закинула до сусідньої Умані, де він успішно, буквально за якийсь місяць, опанував професію торгового представника. Каже, що завжди було цікаво навчатися чомусь новому, отримувати нові знання.

У Тальному хлопець закінчив 9 класів Тальнівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2. Після вступив до Тальнівського будівельно-економічного коледжу на факультет «Будівництво та експлуатація будівель та споруд», закінчив 4 курси. Поки навчався у коледжі, очолював тамтешню команду з волейболу. Пізніше став студентом Київського національного університету будівництва та архітектури. Та мало хто знає, що молодий хлопець добре розбирається і ще у кількох професіях:

–Це були студентські роки, вчився в коледжі і паралельно ходив на роботу до одного з тальнівських кафе. Це був мій підробіток. Рік там працював. Мені одразу сподобалось: нова сфера, нові можливості. Був і барменом, і баристою. Навчився цій справі буквально за якихось два тижні. Робота барменом – це, в першу чергу, обслуговування клієнтів, і тільки потім знання коктейльної карти та вміння варити каву. Бармен не має права підвищити голос і повинен зробити все, щоб клієнт пішов задоволеним. Люди є різні, і треба бути до цього готовим, морально себе налаштувати, – розповідає.

Романові пощастило, адже у нього був хороший вчитель: «Добре, що мені трапився хлопець, який професійно навчався на бармена. У нього був великий стаж. Саме він мене й навчив азам цієї професії, далі треба було тільки вдосконалювати ці знання. Це Георгій Ватсадзе, сам він із Грузії. Жив у Черкасах, а дівчина його була з Тального. Приїхав сюди. І щоб не сидіти вдома, пішов на роботу, де, власне, ми й познайомилися», – каже хлопець. – Раніше в мене було бажання піти далі навчатися на бармена і продовжувати свою карʼєру. Проте склалося інакше. Майже рік, як працюю торговим представником в Умані. І ця робота мені також подобається. В мене так, як у тій приказці: «Риба шукає, де глибше, а людина – де краще».

Марина КАМІНСЬКА

30.01.2021 14:30
Переглядів: 1050
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.