Адміністраторка села на Тальнівщині називає найбільшою проблемою водогін

Корінна жителька Кобринової Греблі, що на Тальнівщині, Галина Петрівна Мазур працює у рідному селі, а також в Антонівці адміністраторкою. Для неї ця справа не нова, адже жінка у сільській раді з 2015 року була секретарем. Хоча запевняє, що після об’єднання в одну громаду, справ побільшало – навантаження зросло. Однак жінка каже, їй приємно, що односельці завжди підтримують та допомагають.
Галина Петрівна розповідає, що міська рада постійно взаємодіє із віддаленими працівниками по селах, такими, як вона: навчають нових стандартів, пояснюють, що робити у певних ситуаціях. Це дуже допомагає, адже система змінюється, відповідно, потрібно завжди бути в курсі справ, щоб правильно інформувати людей на місці.
У селах Кобриновій Греблі та Антонівці офіційно проживає 630 осіб, до того ж, більшість – люди похилого віку. Адміністраторка бідкається, що кількість населення з часом зменшується. Це призводить до занепаду села. Відповідно, вулиці заростають, а прочищати їх все одно потрібно. Дуже вдячна жінка КП «Тальне-Сервіс», каже, що його керівник Віталій Марченко завжди приходить на допомогу. Не так давно приїжджала техніка, щоб обкосити узбіччя сільських доріг. Галина Мазур вдячна всім, хто йде назустріч, хто разом із нею намагається облагороджувати село власними силами.
– Нині у селі намагаємося хоч утримувати те, що маємо. Хочу подякувати нашим жителям, які надають техніку. Дуже багато людей допомагають по благоустрою. У цьому році були підчищені верби на дамбі. Стадіон косили, напевно, 11 разів, навіть збилася з рахунку. Білили та фарбували монумент Слави, братську могилу та зупинку. Також їздили обкошувати село Антонівку, що в нашому підпорядкуванні. Тобто допомога завжди потрібна, бо в нас по благоустрою працює лише одна людина, – каже Мазур.
Найбільшою проблемою на селі Галина Петрівна називає водогін. Кожного ранку, як заважує, люди повідомляють або про прорив, або про те, що згорів насос. Водопровідна мережа у цьому населеному пункті вже застаріла, не витримує навантаження і потребує ремонту.


Школа у Кобриновій Греблі закрита вже два роки. Приміщення обсипається, руйнується. А садочок у селі є. Там зробили ремонт, тож діти ходять. Також є медичний пункт, але фельдшер приїжджає лише два рази на тиждень.
Гордістю свого села адміністраторка вважає ФК «Зоря». Із захопленням розповідає про керівника цієї команди. Стверджує, що саме завдяки активності та ініціативності місцевого жителя Вадима Коваленка ця футбольна команда не лише тримається на плаву, а й виборює передові місця у матчах. А всі свої кубки вони приносять на зберігання до приміщення сільської ради. У цьому році ФК «Зоря» стали срібними призерами чемпіонату Тальнівського району з футболу 2021.
– Також Вадим Сергійович цього року розчистив дамбу між Антонівкою і Кобриновою Греблею. Тепер у нас там дуже красиво, як в дендропарку. Ще хочу подякувати нашому художньому керівнику Оксані Драгун, яка разом із Світланою Накопюк уже десять років підтримують наш ансамбль «Терноцвіт». Тож місцеві знають, що п’ять разів на рік у нас будуть святкові концерти, що дуже приємно.

Ольга МОСКАЛЕНКО

12.09.2021 12:20
Переглядів: 492
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.