2-річній дівчинці з Тального потрібні слухові апарати вартістю 18 тисяч гривень - Вісті Черкащини

2-річній дівчинці з Тального потрібні слухові апарати вартістю 18 тисяч гривень

Те, що донечка може мати проблеми зі слухом, мама 2-річної Марійки Світлана Волянська дізналася від вихователів дитсадка, куди почала водити дівчинку близько місяця тому. Каже, що до цього вдома не помічала якихось відхилень:

– Вихователька у дитсадку мене якось запитала: «Вона добре чує? Бо не реагує, коли я до неї щось кажу, а продовжує займатися своїми справами», – розповідає жінка. – Почала спостерігати за нею. На вулиці перевіряла: як вона трохи далі відійде і я гукаю – вона не реагує. Як трошки голосніше тільки крикну, тоді тільки звертає увагу. Ми зразу пішли до нашого лікаря. Я подумала, всяке може бути: чи пробка у вушку, як буває у дітей, чи запалення якесь. Лікар мої припущення спростував. Сказав швидко їхати у Черкаси на обстеження. Ми поїхали раз, а через тиждень, учора, були другий раз. Там нам сказали, що треба терміново ставити слухові апарати. Вже зробили заміри. Якщо ми затягнемо у часі, дитина втратить слух повністю. Коли Марійці було 11 місяців, у донечки була якась вірусна інфекція. Ми тоді місяць лежали в Черкасах і це, скоріше за все, наслідок цієї хвороби, побічний ефект. Але він не проявлявся, поки не настав час починати говорити – вона почала кричати. Лікарі кажуть, добре, що виявили проблему у такому ранньому віці. Якщо зараз поставити ці апарати, той процент слуху, який у неї залишився, збережеться, вона буде все чути і нормально розвиватися.

Щоб Марійка змогла повноцінно чути цей світ, усе багатоголосся його звуків, та не втратити слух, не приведи, Боже, остаточно, потрібно якнайшвидше придбати 2 цифрові слухові апарати. На обидва потрібна захмарна для родини дівчинки сума – колосальні 18000 гривень. Тому мама змушена просити допомоги у небайдужих людей, аби терміново зібрати ці кошти та врятувати слух своїй маленькій донечці.

Редакція газети «Новий Дзвін» звертається до всіх, кому болить серце за 2-річну Марійку. Давайте консолідуємо сили та допоможемо малечі. Кожна ваша гривня наблизить маленьку тальнівчанку до одужання!

Фінансову допомогу можна перерахувати на картку:

«ПриватБанк»: № 5168 7554 4345 0313 (Маринченко Тетяна Василівна, бабуся Марійки);

«Райффайзен Банк Аваль»: № 4149 5010 2257 5527 (Волянська Світлана Анатоліївна, мама)

Ольга ОСІЯНЕНКО

22.04.2021 12:23
Переглядів: 1800
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.