15-річний боксер з Тальнівщини підтвердив звання кандидата майстра спорту на Чемпіонаті України

З 16 березня в Кривому Розі проходить Чемпіонат України з боксу серед юніорів, який завершиться 24 березня. Майже три сотні юних спортсменів нашої держави з усіх її куточків протягом тижня змагаються за звання найсильніших у 13-ти вагових категоріях. Серед них був і наш земляк, 15-річний Роман Панько з Мошурова, що на Тальнівщині, вихованець спортивного боксерського клубу «Тріумф-Спорт», який діє на базі Тальнівської та Маньківської ДЮСШ.

– Стартовий свій поєдинок Роман виграв в боксера з Одеси, – розповідає тренер боксерського клубу Іван Бабой. – В другому поєдинку теж здобув перемогу над боксером з Луганська та пройшов далі в чверть Чемпіонату України. Проте, за крок до медалі отримав поразку, поступившись одноголосним рішенням суддів потужному місцевому боксеру з Дніпропетровської області. Як результат – 5 місце на Чемпіонаті України і підтвердження звання кандидата майстра спорту України. Оскільки далі ми не пройшли, тому вже повернулись додому. Руки не опускаємо і ще покажемо, на що здатні.

Іван Бабой вкотре висловлює щиру подяку за фінансову підтримку постійним генеральним спонсорам – підприємцю Володимиру Мовчану та ТМ «Перший Млин», а також благодійному фонду «Разом з КЕРНЕЛ».

Ми пишаємось тобою, Романе! Бажаємо успіхів та перемог у майбутньому.

Катерина КІХТЕНКО

23.03.2021 09:41
Переглядів: 1530
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.