Законопроєкт про техогляд: які зміни чекають водіїв - Вісті Черкащини

Законопроєкт про техогляд: які зміни чекають водіїв

5 квітня Міністерство інфраструктури України оприлюднило законопроєкт щодо обов’язкового техогляду. Проєкт розробили на виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Згідно із законопроєктом, усі транспортні засоби, що використовують на дорогах загального користування, повинні проходити періодичний техогляд, інформує пресслужба відомства.

Легкові автомобілі (з кількістю пасажирів до 9) мають проходити технічний огляд через 4 роки після першої реєстрації, а далі – раз на 2 роки. Таксі мають проходити техогляд щорічно.

Якщо автомобіль вчасно не пройшов обов’язковий техогляд, власник отримає штраф на суму 1700 грн.

Не підлягають обов’язковому технічному огляду транспортні засоби з конструкційною швидкістю не більш як 25 км/год; які не використовують на дорогах загального користування; з об’ємом двигуна, що не перевищує 125 куб. см, або електродвигуном потужністю до 4 кВт.

6 квітня 2021 року автосалони України отримали право реєструвати нові транспортні засоби. Раніше працівники автосалонів домовлялися із сервісними центрами МВС. Тепер покупець нового автомобіля може відразу після придбання отримати номерні знаки та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу безпосередньо в автосалоні.

Повідомляє: gazeta.ua

07.04.2021 17:35
Переглядів: 475
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.