З робочим візитом Тальнівщину відвідав очільник області Сергій Сергійчук - Вісті Черкащини

З робочим візитом Тальнівщину відвідав очільник області Сергій Сергійчук

Сьогодні з робочим візитом Тальнівщину відвідав голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Сергійчук. Повідомляється на сайті rda.org.ua

Спільно з головою Тальнівської райдержадміністрації Олександром Цимбалом та в.о. міського голови Василем Сідьком у ході візиту було оглянуто соціально важливі для нашого регіону об’єкти.

 

Зокрема, очільник області ознайомився із ходом капітального ремонту покрівлі та утеплення будівлі Тальнівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, що є об’єктом програми Президента України «Велике будівництво». Замовником робіт є Департаменту будівництва облдержадміністрації, роботи виконує  підрядна організація ТОВ «Паритет 777». Кошторисна вартість – 8 498,07 тис. грн. На разі, будівельна готовність становить 98 %. У зв’язку з коригуванням проекту, роботи планується завершити в повному обсязі до 15.12.2020.

Інспекція усіх об’єктів програми Президента України «Велике будівництво» на території області проводиться з метою якісного завершення усіх робіт до кінця року, – відзначив Сергій Сергійчук. –  На стадії завершення, як бачимо, і будівельні роботи Тальнівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Тому сьогодні із керівництвом району та міста обговорюємо питання щодо інших об’єктів Тальнівщини, які найперше потребують покращення, з метою включення їх у перелік об’єктів будівництва на наступний рік.

Потому було оглянуто хід робіт щодо очищення русла річки Гірський Тікич.

А також – пам’ятку архітектури загальнодержавного значення – Мисливський замок Шувалова, який перебуває на балансі Тальнівської міської ради.

На сьогодні, ініційовано включення проекту «Реконструкція мисливського палацу графа Шувалова під музей мистецтв трипільської культури» в перелік пріоритетних для держави інвестиційних проектів на 2020-2023 роки та  – в перелік проектів, які будуть реалізовані в рамках програми «Велике будівництво». Проект з реконструкції Мисливського замку Шувалова  здійснюватиметься за напрямами з охорони культурної спадщини та розбудови сучасної туристичної інфраструктури.

26.11.2020 20:43
Переглядів: 314
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.