З Приватбанку звільнять тисячі співробітників

До 2024 року в Приватбанку скоротять 300 відділень. Зараз їх 1250. А також збираються звільнити майже 6 тис. працівників.

Це мають зробити в рамках затвердженої Кабміном стратегії. Це дозволить успішно продати банк, пише OBOZREVATEL.

Операційні витрати банку хочуть знизити з 11,4 до 8,3 млрд грн. Про це написали в зверненні профспілки “Привату” до співробітників.

Члени профспілки пропонують не скорочувати людей, а урізати витрати на автопарк. За їхніми словами, банк спочатку пандемії закупив Toyota на 100 млн грн. Також пропонують скоротити охорону, зменшити витрати на рекламу в ЗМІ і скоротити витрати. У зверненні зазначили, що біля офісу “Океанмаш” в Дніпрі банк встановив камеру за $10 тис., а на паркани, які місяцями не встановлюють, витрачають 500 тис. грн.

gazeta.ua

27.08.2021 10:57
Переглядів: 673
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.