В ОДА розробили карту «зелених» електростанцій - Вісті Черкащини

В ОДА розробили карту «зелених» електростанцій

Об’єкти альтернативної та відновлювальної енергетики, які діють на Черкащині, розмістили на інтерактивну мапу. Розробили її в Департаменті інфраструктури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації. На карті «відмітили» всі об’єкти, які продукують «зелену» енергетику.

Повідомляє ПРОЧЕРК

Загалом в Черкаській області активно розвивається сфера альтернативної та відновлювальної енергетики. За останні півроку тут ввели в дію 5 сонячних електростанцій потужністю понад 13,2 МВт, що дало змогу збільшити загальну потужність більш ніж в 3 рази. На цих СЕС вже виробили 15,53 млн кВт год. Крім того за цей період встановили 273 сонячних електростанції на дахах приватних домогосподарств. Таким чином їхня кількість збільшилась на 60 відсотків.

Візуалізували їхнє розміщення на території Черкащини фахівці обласного Департаменту інфраструктури та ЖКГ. Так, на мапі можна знайти відмітки 19 сонячних електростанцій загальною потужністю 19,08 МВт, 12 малих гідроелектростанцій загальною потужністю 6,37 МВт та 2 когенераційних установки на біопаливі та біогазі – 6,6 МВт. Крім того, відмічена найпотужніша сонячна електростанція, яку найближчим часом планується ввести в експлуатацію.

Інтерактивну карту можна переглянути ТУТ.

Пресслужба ОДА

11.05.2020 13:40
Переглядів: 728
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.