Уманчанка стала “Міс Україна International 2025” та представить країну в Японії

Анна Луценко з Умані отримала титул «Miss International Ukraine 2025» і вже цієї осені поїде до Токіо представляти Україну на світовій арені в рамках престижного конкурсу Miss International.

Найближчим часом Анна презентує власний благодійний проєкт на підтримку українських військових. Її виступ у Японії стане не лише конкурсною подією, а й культурною місією — показати світу силу, жіночність і стійкість сучасної України.

Анні 22 роки, за освітою вона спеціалістка з обліку та оподаткування. Кар’єру в індустрії моделінгу вона розпочала ще у 15 років і вже працювала в Китаї, Мілані, Стамбулі та Україні. Її фото прикрашало обкладинку журналу «Юна леді». У 16 років Анна почала розвиватися як букер і скаут.

Анна займається благодійністю, допомагає дитячим будинкам, тваринам і підтримує захисників. Найближча їй тема — проблема сирітства.

Дівчина мріє реалізувати себе у моді й благодійності, створити власний фонд і надихати інших своїм прикладом.

За повідомленням організаторів конкурсу «Miss International Ukraine»

provce.ck.ua

Читайте також: Від рятувальника до воїна: земляк із Тального про службу в 158-й бригаді

Читайте нас також в Telegram!

01.10.2025 17:28
Переглядів: 114
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.