Українці використали понад 12 млрд грн “Зимової підтримки”, найбільше коштів йде на комунальні послуги

У межах цьогорічної “Зимової підтримки” українці використали понад 12 млрд грн допомоги, а також оформили понад 170 тис. квитків Укрзалізниці за програмою “3000 км Україною”
Про це повідомила премʼєр-міністерка Юлія Свириденко.
“У межах програми українці вже використали понад 12 млрд грн допомоги. Найбільше коштами користуються для оплати комунальних послуг — 79,8%. Також виплати спрямовували на купівлю продуктів в супермаркетах — 5,5% та придбання ліків — 6,2%”, – поінформувала вона.
Також понад 374 тис. громадян отримали виплати 6 500 грн – для вразливих категорій. Перерахування за програмою продовжується, у ній взяли участь загалом 406 тис. людей.
“Більше 64% виплат вже використали на одяг для всієї родини, у топі витрат також ліки та аптечні товари — близько 12%”, – зауважує Свириденко.
Водночас у межах програми “3000 км Україною” учасники придбали понад 170 тис. квитків, а загальна протяжність таких поїздок становить близько 80 млн.
За словами премʼєрки, з моменту старту проєкту 580 тис. українців зареєструвалися у застосунку Укрзалізниці.
“Завдяки ініціативі українці можуть подорожувати між прифронтовими, центральними й західними областями, зберігаючи зв’язок з близькими, попри відстань”, – додала вона.
- Кабінет міністрів запустив для бізнесу програми, які передбачають кредити під 0% на енергообладнання й фінансову допомогу до 15 тис. грн на купівлю генераторів та іншого обладнання.





