У Сумах під час падіння безпілотника жінка накрила собою сина та сусідську дівчинку

Сум’янка Катерина Біломар накрила собою сина та дівчинку-сусідку під час вибуху безпілотника поблизу. Це сталося 20 липня, коли двоє дітей гралися на майданчику, а за менш як 30 метрів від них впав російський «Шахед».

Про це повідомили в сюжеті «Суспільне. Суми».

Жінка згадує, що вперше, коли над ними пролетів безпілотник, попросила дітей погратися біля дерева та лишалася біля них. Своєму сину Йозефу та сусідській дівчинці Катерина пояснила, як поводитися під час вибуху. Радила дітям лягти на землю, закривши вуха та відкривши рота.

Гудіння «Шахеда» почало наростати, і за кілька секунд пролунав вибух. Катерина вчинила інстинктивно.

«І виключно, що я пам’ятаю, що я могла зробити, це я накрила дітей за деревом собою», — розповіла жінка кореспондентам.

Читайте також: На згадку про коханого: дружина загиблого захисника зберегла його дотик у татуюванні

Син Катерини Йозеф поділився, що вибухова хвиля відштовхнула маму та збила з ніг і його так, що вдарився об дерево. Сусідську дівчинку забрав додому батько, а мама з сином попрямували в лікарню, бо в хлопчика болів бік.

Поки дитину оглядав лікар, у мами помітили поранення. За словами хірурга, осколок, який зачепив руку Катерини, вийшов по дорозі до медзакладу. Зараз сім’я Біломарів продовжує оговтуватися після пережитого.

Нагадуємо, що наземний дрон «Хартії» врятував пораненого воїна.

Фото обкладинки: «Cуспільне. Суми»

shotam.info

Читайте також: Учителька з Тальнівщини, що відкриває душі через українське слово

Читайте нас також в Telegram!

23.07.2025 11:55
Переглядів: 164
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.