У пам’ять про загиблих львівських рятувальників на Черкащині сьогодні пролунає пожежна сирена
У пам’ять про загиблих львівських рятувальників на Черкащині сьогодні пролунає пожежна сирена. О 15.00 на всій території України лунатимуть пожежні сирени.
Так про рятувальників згадають по всій Україні.
Троє рятувальників днями опинилися під завалами на львівському сміттєзвалищі після ліквідації масштабної пожежі.
Колеги та українці вшанують пам’ять Юрія Рудого, Андрія Вненкевича, Богдана Юнка, які загинули на сміттєзвалищі в Грибовичах Львівської області.
Нагадаємо, 30 травня на звалищі в Грибовичах внаслідок пожежі стався масштабний зсув сміття. Під завалами опинилося четверо людей. Одна з версій загоряння сміттєзвалища – підпал.
До вечора 31 травня були виявлені тіла трьох рятувальників, які брали участь в ліквідації загоряння та загинули під завалами сміття. Нині шукають тіло четвертого.
До пошуково-рятувальних робіт залучено 333особи та 68 од. техніки.