У Маріуполі окупанти планують “переробити” храм, який увійшов до Книги рекордів України

У тимчасово окупованому Маріуполі росіяни планують змінити оздоблення храму святого Петра Могили, який увійшов до Книги рекордів України

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

Маріупольський храм святого Петра Могили і собор Успіння пресвятої Богородиці увійшов до Книги рекордів України, як єдиний храм у світі, повністю розписаний петриківським розписом.

“Тепер окупанти вирішили “привести храм до відповідності канонам РПЦ”. Для цього до міста відправили “православних волонтерів”. Вони будуть змінювати оздоблення будівлі”, – йдеться в повідомленні.

У міськраді зазначили, що храм до повномасштабного вторгнення відновлювали волонтери за кошти меценатів. Розпис храму виконала львівська майстриня Ольга Черьомушкіна.

“Під час блокади Маріуполя, у 2022 році, храм став прихистком для мирних. Після захоплення Маріуполя, до храму приїхала комісія з РПЦ, яка заявила, що будівля її оздоблення не відповідає вимогам російської церкви і все це треба переробити”, – додали в міській раді.

  • У тимчасово окупованому Маріуполі росіяни знищили монументальні панно, що були створені в 1990 році в одній з міських шкіл.

ЕСПРЕСО

Читайте також: Мерседеси, мільйони і статус інваліда: голова Черкаської облради очолює тренд серед чиновників-інвалідів

Читайте нас також в Telegram!

06.11.2024 11:30
Переглядів: 482
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.