У Черкаському районі продовжують відновлювати Н-16

Автодорога державного значення Н-16 – це маршрут, що проходить через всю Черкаську область. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. На відрізку маршруту Н-16 у селах Ротмістрівка та Носачів (Ротмістрівська ОТГ) у рамках програми Президента України Володимира Зеленського #ВеликеБудівництво продовжуються роботи із відновлення автодороги.

Н-16 є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.

На сьогодні на автодорозі Н-16 розпочали фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття, влаштування основи зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону.

Ремонтні роботи розпочалися навесні з розчистки парослі та зняття верхнього шару старого зношеного покриття.

– Дорога є стратегічно важливою для громади, – наголошує заступник Ротмістрівського сільського голови Ігор Волошин, – Адже все сполучення проходить цією автодорогою. Тут пролягає маршрут трьох автобусних рейсів загального користування колишнього Смілянського району. Також курсують міжміські автобуси у напрямку Умані, Монастирища, Шполи, Звенигородки та Ватутіне. Шкільний автобус підвозить дітей з Ковалихи, Куцівки та Ротмістрівки до Ротмістрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Для аграріїв, приватних підприємців цей відрізок дороги теж має неабияке значення. Цим шляхом їздить сільськогосподарська техніка, тому надзвичайно важливо, щоб дорога була у гарному стані.

Рух у місцях проведення робіт здійснюється в реверсному режимі, тож водіям радять буди уважними, дотримуватись швидкісного режиму та звертати увагу на попереджувальні знаки.

Голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко впевнена, що оновлення дорожньої інфраструктури завершиться успішно, адже це зручність, комфорт для жителів Черкащини і безпека для тих, кого ми називаємо учасники дорожнього руху.

Пресслужба ОДА

08.04.2021 12:47
Переглядів: 167
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.