У Черкасах відбудеться фестиваль повітряних куль

Фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія» відбудеться 16 жовтня в Черкасах.

Про це повідомляють організатори події.

Фестиваль “Монгольф’єрія” відбувається в Україні 12 років, але в Черкасах триватиме вперше у форматі прив’язних польотів. Подія запланована на стадіоні Черкаського державного технологічного університету.

На фестивалі представлять аеростати висотою, як п’ятиповерховий будинок, черкащани матимуть змогу зробити інстаграмні фото та здійснити прив’язний політ на повітряній кулі. Аеростати підніматимуться на висоту до 30 метрів. До того ж повітроплавне шоу буде супроводжуватися грою DJ.

Щоб відвідати фестиваль, потрібно придбати квиток на офіційному сайті https://balloonfest.com.ua/cherkasy

Вхідний квиток для дитини 6-12 років коштує 50 грн, для дорослого – 120 грн. До п’яти років вхід безкоштовний. Вхідний квиток з прив’язним польотом для дитини – 490 грн, для дорослого – 690 грн.

Початок входу о 16:00, завершення о 18:30 або пізніше у разі затримки через погодні умови.

Організатори попереджають, що повітроплавні заходи залежать від погодних умов – швидкість поривів вітру повинна бути не більше 4 м/с. У разі несприятливої ​​погоди фестиваль буде перенесений на найближчий день з льотної погодою. Також можливе корегування часу початку фестивалю. Організаторами фестивалю є повітроплавне товариство «Монгольф’єр» і громадська спілка «Українське повітроплавне товариство».

Нагадаємо, що фестиваль вже кілька разів переносили.

18000.com.ua

12.10.2021 14:32
Переглядів: 322
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.