Судитимуть головну державну інспекторку ДПС Черкащини за невказані в декларації 5 автівок - Вісті Черкащини

Судитимуть головну державну інспекторку ДПС Черкащини за невказані в декларації 5 автівок

Головну державну інспекторку Головного управління Державної податкової служби у Черкаській області судитимуть за декларування недостовірної інформації на понад 7 млн грн.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Слідчі встановили, що посадовиця внесла свідомо неправдиві відомості до щорічної декларації за 2022 рік. Зокрема, вона не відобразила інформацію про майно, що належить її чоловікові: п’ять автомобілів, що разом коштують понад сім мільйонів гривень.

За вчинення кримінального правопорушення (ч. 2 ст. 366–2 КК України) передбачене покарання у виді штрафу – до 136 000 грн або до 240 годин громадських робіт; або до двох років обмеження волі, або позбавлення волі на той самий термін з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років.

18000

Читайте також: Маршрути безбар’єрності: у Тальному розпочинають системну роботу над доступним містом

Читайте нас також в Telegram!

03.02.2026 10:10
Переглядів: 64
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.