Стало відомо, коли РДА Черкащини отримають своїх голів - Вісті Черкащини

Стало відомо, коли РДА Черкащини отримають своїх голів

До кінця місяця склад усіх райдержадміністрацій з Черкащини буде укомплектовано і затверджено. На цьому у ході пресконференції наголосив голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко, пише ВиЧерпно .

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський звільнив голів 12 районних державних адміністрацій у Черкаській області.

Так, розпорядженням №275/2019-рп звільнено Анатолія Яріша з посади голови Черкаської районної державної адміністрації Черкаської області. Людмилу Денисюк звільнено з посади голови Христинівської РДА; Євгена Данченка — з посади голови Уманської РДА; Валентину Любомську — з посади голови Тальнівської РДА; Василя Клименка — з посади голови Маньківської РДА; Володимира Павличука — з посади голови Лисянської РДА; Василя Клименка — з посади голови Корсунь-Шевченківської РДА. Також президент звільнив Ольгу Ніколенко з посади голови Катеринопільської РДА Черкаської області; Дмитра Шелеста — з посади голови Канівської РДА; Сергія Бойка — з посади голови Жашківської РДА; Івана Гайдая — з посади голови Драбівської РДА та Василя Скринника — з посади голови Городищенської РДА.

23.10.2019 12:41
Переглядів: 1401
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.