Стало відомо, коли продовжать реконструкцію черкаського зоопарку - Вісті Черкащини

Стало відомо, коли продовжать реконструкцію черкаського зоопарку

В травні цьогоріч розпочнеться масштабна реконструкція зоологічного парку. Планують розділити зоопарк на п’ять географічних зон, розширити територію, де звірі почуватимуться у природних умовах.

Про це повідомляє zmi.ck.ua

Сучасний майстер план розроблений харківською школою архітектури спільно з американськими, канадськими, німецькими та нідерландськими фахівцями.

“Буде розширено саму територію зоопарку і поділено на географічні зони: степ, лісостеп, болото, вода, пагорб. Реконструкцію старої частини, до якої належить “Земля ведмедів та вовків» та “Олені і зубри”, плануємо закінчити до 2024 року. Побудова нової – розрахована на 25 років, оскільки матиме складну інженерну систему і багато унікальних експозицій. Приміром, майстер планом передбачено облаштування двох дитячих майданчиків за принципом “Я – пташка” і “Я – павук”, розробленими викладачем університету в Буффало. І ще багато ексклюзивних цікавинок, які з часом, сподіваємося, дозволять нашому зоопарку увійти до WAZA – Світової Асоціації зоопарків та акваріумів, до якої сьогодні не входить жоден зоопарк України”,- написав Анатолій Бондаренко.

02.03.2020 16:23
Переглядів: 298
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.