Сьогодні відбулося засідання колегії Черкаської облдержадміністрації - Вісті Черкащини

Сьогодні відбулося засідання колегії Черкаської облдержадміністрації

Із керівниками районів, міськими головами, головами ОТГ обговорили важливі питання виконання місцевих бюджетів, стан реалізації програми “Велике будівництво” та поводження із відходами в області.

Повідомляє Роман Боднар на сторінці у фейсбук

Коротко по кожному із пунктів.

Виконання місцевих бюджетів. Завдання і керівників на місцях, і органів державної влади не лише забезпечити надходження, а й ефективно використати ресурс. У деяких районах не налагоджена співпраця із податковою. Коронавірус вніс корективи, але бачимо явні недопрацювання. За результатами третього кварталу заслухаємо звіти. На особистий контроль керівникам РДА доручаю питання забезпечення зарплат працівників бюджетних установ, реалізації загальнообласних програм та інвестиційних проектів, забезпечення співфінансування.

#Велике_будівництво. Цього року в межах проекту заплановано реконструювати 6 шкіл, 5 стадіонів, 8 приймальних відділень лікарень, відремонтувати більше 140 км доріг місцевого значення, 123 км доріг державного значення. Важливе питання – забезпечення співфінансування, щоб виконувати роботи в термін. Зараз червень, але вже на місцях маєте напрацювати проекти, які хочете реалізувати в наступному році. Це стосується і об’єктів інфраструктури, і доріг.

Про поводження із відходами в області. Це проблемне питання. На Черкащині немає жодного сміттєпереробного заводу, сортувальні лінії відсутні. Міські полігони перезавантажені. Недостатня і свідомість населення щодо роздільного збирання відходів. Напрацьовуємо Регіональний план управління відходами до 2030 року, тому чекаємо від органів місцевого самоврядування пропозицій та аналітику.

Завдання у цій сфері: проведення реконструкції полігонів побутових відходів, паспортизація сміттєзвалищ, збір небезпечних відходів від населення. Пріоритет – залучення інвестицій в будівництво, організуємо спільну нараду із представниками органів місцевого самоврядування, розробимо критерії та активізуємо пошук інвесторів. Спільно із управлінням освіти активізуємо інформаційну роботу саме серед молоді.

Все більше повноважень передається на місця, тому робочі зустрічі із керівниками громад, представниками органів місцевого самоврядування проводитимемо частіше.

18.06.2020 23:17
Переглядів: 860
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.