росіяни атакували ТЕС, що живить Черкащину

Під час повітряної атаки вночі 8 вересня ворог атакував Трипільську теплову електростанцію, яка живить Черкащину.

Про це пише медіа “Дзеркало тижня”.

Як йдеться в публікації, на Київщині пролунали вибухи близько пів на першу годину ночі. У регіоні фіксували рух ворожих БпЛА та роботу ППО.

Пізніше повідомили, що під атакою перебувала Трипільська ТЕС. Перед тим у Повітряних силах зазначили, що БпЛА рухаються на Обухів, в районі якого розташована теплова електростанція.

Близько 00:50 ночі інформували про масштабні відключення світла у Києві та області після сильного удару по Трипільській ТЕС.

Трипільська ТЕС

Встановлена потужність Трипільської ТЕС становить близько 57 %. Відтак енергогенерувальне підприємство — є найбільшим постачальником електроенергії у Київську, Черкаську та Житомирську області.

Підприємство займає площу 281,3 га. Розташоване в Обухівському районі на березі Канівського водосховища. Станція під’єднана до газово-транспортної системи України. Також паливне господарство має місткості для використання як палива мазуту.

Нагадаємо, що у Черкаській області під час повітряної атаки вночі 8 вересня сили ППО знешкодили сім БпЛА.

18000.com.ua

Читайте також: Тальнівський «Smile» привіз перемогу з Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Золотий Кубок Кітену 2025»

Читайте нас також в Telegram!

08.09.2025 10:34
Переглядів: 232
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.