Рахунки за газ та розподілення можуть об’єднати

Міністерство енергетики може об’єднати в одну платіжну квитанцію оплату за газ та його розподілення.

“З конкретних речей, над якими ми зараз працюємо у відповідь на запит багатьох споживачів – перехід на одну платіжку за газ і розподіл”, – написав виконувач обов’язків міністра Юрій Вітренко у Facebook.

Вітренко додав, що міністерство також займається тарифоутворенням на послуги з розподілу газу. Вивчають можливість їх рівняння. Тариф на розподіл не має бути в одних регіонах вище, ніж тарифи в інших.

Міністерство енергетики розглядає можливість обмеження націнки монополістів на роздрібному та оптовому енергетичних ринках. Зміни принципів формування тарифів має призвести до зниження цін для споживачів.

Щоб споживачі були впевнені, що на них не перекладають неефективність роботи операторів мереж і щоб гроші не вилучалися, а вкладалися в підвищення якості та надійності поставок газу, тепла, електроенергії”, – написав Вітренко.

Газ для населення продають із суттєвою націнкою, бо з неї кошти йдуть на сплату субсидій та податків. Про це заявив виконувач обов’язків міністра енергетики Юрій Вітренко.

Повідомляє: gazeta.ua

23.02.2021 09:11
Переглядів: 496
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.