Поліція закрила справу щодо нападу вірян УПЦ МП на відеооператора

Головне управління Національної поліції в Черкаській області закрило кримінальне провадження щодо перешкоджання діяльності журналіста черкаського регіонального медіа “18000” Максима Ткаченка.

Про це повідомляє ІМІ з посиланням на пресслужбу ГУНП у Черкаській області.

Провадження було закрито 16 листопада 2023 року на підставі п.2 ч.1 ст.284 Кримінального процесуального кодексу України (відсутність в діянні складу кримінального правопорушення).

Нагадаємо, 29 червня 2023 року парафіяни Свято-Стрітенської парафії УПЦ МП атакували відеооператора видання “18000” Максима Ткаченка та пошкодили редакційну техніку. Інцидент стався після зборів, на яких громада ухвалила рішення про перехід парафії з УПЦ московського патріархату до Православної церкви України. Досудове розслідування щодо цього було розпочато 30 червня за зверненням відеооператора.

18000

Читайте також: Повернули плащаниці та обігрівач: московський патріархат зі скандалом і грабунком покинув церкву у Вишнополі

Читайте нас також в Telegram!

22.01.2024 14:59
Переглядів: 524
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.