Пенсії зростуть: хто отримає більше

Протягом 2021 року Мінсоцполітики планує підняти виплати пенсіонерам, які не отримали доплат під час індексації виплат у 2019-2020 роках.

“З 1 липня на 100 гривень зростуть виплати для таких пенсіонерів. Так прописано в законодавстві, реформа 2017 року”, — заявила міністр соцполітики Марина Лазебна, пише “Україна 24“.

Вона додала, що уряд також розгляне постанови про підвищення пенсій і мінімальних пенсійних виплат для інвалідів I групи.

“У людей немає стажу. За станом здоров’я вони не могли працювати. Минулого року ми внесли в Раду законопроєкт, де пропонуємо на 40 відсотків підвищити пенсії ліквідаторам на ЧАЕС з інвалідністю. Також учора я підписала в уряд законопроєкт про підвищення мінімальних пенсійних виплат чорнобильцям удвічі”, – підсумувала Лазебна.

Кабмін змінив порядок виплати пенсій. З 1 вересня гроші будуть перераховувати тільки на банківську картку. Всі пенсіонери повинні оформити її на той час. Тим, хто не встигне або не захоче цього зробити, автоматично переведуть пенсію в одній з фінустанов, за зверненням Пенсійного фонду.

gazeta.ua

18.05.2021 12:26
Переглядів: 338
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.