На Сумщині затримали заступника директора навчального закладу, який “зливав” окупантам локації ЗСУ

Служба безпеки повідомила про підозру заступнику директора одного з місцевих навчальних закладів, який надавав російським спецслужбам локації ЗСУ

Про це повідомляє СБУ.

Зазначається, що підозрюваним виявився заступник директора одного з місцевих навчальних закладів, який мешкав у прифронтовому селищі Сумської області та очікував на захоплення всього північно-східного регіону України.

Так, він об’їжджав прикордоння під виглядом приватних справ та приховано фотографував військові об’єкти, зокрема запасні командні пункти українських захисників. Потім підозрюваний фіксував відповідні координати та узагальнював їх у звіті для російського куратора.

Під час обшуку у нього було вилучено мобільний телефон, комп’ютер та флешнакопичувачі із доказами його злочинів.

Слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру. Чоловік перебуває під вартою без права внесення застави.

Примітка: згідно зі статтею 62 Конституції України особа вважається невинуватою в скоєнні злочину і не може бути кримінально покарана, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

03.04.2025 11:10
Переглядів: 285
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.