На Львівщині цьогоріч розпочнуть реконструкцію пункту пропуску “Шегині – Медика”

У 2024 році польська компанія “Unibep SA” планує розпочати ремонт міжнародного пункту пропуску “Шегині – Медика”, що на Львівщині

Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, передає “Еспресо.Захід“.

“Нам важливо зменшити час очікування людей на кордоні”

28 серпня він провів зустріч із віцепрезидентом та директором з імпорту польської компанії Томашем Поскробком. Саме ця компанія перемогла в тендері, який у лютому 2024 року оголосила Державна митна служба України.

“На межі Львівської області проходять понад 270 кілометрів українсько-польського кордону, а це шість пунктів пропуску. Нам важливо зменшити час очікування людей на кордоні та розбудувати прикордонну інфраструктуру з думкою про всіх, хто буде нею користуватися”, – зазначив Козицький.

Які роботи проведуть на КПП

За його словами, у пункті пропуску “Шегині – Медика” відбудеться реставрація і модернізація з розділенням ділянок на в’їзд та виїзд. Роботи розпочнуть з виїзної частини.

“Почати реконструкцію цього ПП мали ще до повномасштабного вторгнення, але, через відомі обставини, цього не сталося. Сподіваюся, цього разу проєкт вдасться реалізувати попри все”, – додав очільник ОВА.

  • Нагадаємо, нещодавно також повідомлялося, що в пункті пропуску “Шегині” розпочнеться ремонт двох смуг руху, який триватиме півтора місяця. Відтак можливе сповільнення руху на виїзд з України.

ЕСПРЕСО

Читайте також: Як голова Черкаської облради фінансує УПЦ МП за кошти обласного бюджету

Читайте нас також в Telegram!

29.08.2024 15:11
Переглядів: 518
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.