На Черкащину відправили дві тонни херсонських кавунів

Дві тонни херсонських кавунів відправили на Черкащину. Цей регіон став прихистком для багатьох переселенців саме з Херсонщини, пише SEEDS.

Чимало гуманітарної допомоги було доправлено мешканцям Херсонщини черкаськими благодійниками. Про це повідомляється на офіційній сторінці Херсонської обласної державної адміністрації у Facebook.

«Це перший урожай кавунів у Нововоронцовській громаді від початку повномасштабної війни. Смугастики вирішили відправити до Черкаської області. Черкаська ОВА давно опікується Нововоронцовською громадою», – йдеться у повідомленні.

Частину кавунів передадуть захисникам, які відновлюються на Черкащині, додають в ОДА.

Крім цього нині будівельники Черкащини відбудовують населені пункти громади у рамках президентської ініціативи «Пліч – о – пліч», зазначають у Херсонській ОДА.

seeds.org.ua

Читайте також: Як чиновник Звенигородської військової адміністрації править службу у московській церкві

Читайте нас також в Telegram!

17.08.2023 10:53
Переглядів: 720
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.