На Черкащині вирощуватимуть більше овочів через окупацію південних регіонів
На полях Черкащини у 2023 році збільшили площі посіву овочевих культур на 22% порівняно із попереднім. Найбільше фермери висадили моркви, буряка, цибулі та капусти.
Пов’язано це зі збільшенням попиту на борщовий набір та окупацією південних регіонів, де раніше вирощували ці сорти, розповів голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець. Нині площа посіву овочів на Черкащині становить 23 тисячі гектарів, повідомляє “Суспільне”.
“Борщовий набір збільшився в частині овочевих культур з 10 до 15 відсотків і саме Черкащина може в рік видавати до 350 – 380 тисяч тонн цього набору. Наше населення почало більше споживати овочів і таким чином буде зростати частка цих культур серед наших традиційних зернових, зернобобових та технічних культур”, – повідомив Табурець.
Читайте також: Як чиновник Звенигородської військової адміністрації править службу у московській церкві