На Черкащині десятки програм, але в основі кожного прийнятого рішення чи розпорядження – долі людей. (Відео)

Не завжди можна побачити швидкий результат, і це не привід відмовлятися від можливості реалізувати унікальні стратегічні проекти. Інколи від кількості бюрократичних перепон, довгого очікування результату опускаються руки. Але не тоді, коли є команда однодумців.

Будемо більше розповідати та інформувати про зміни, ініціативи, які вже показали результат. Започатковуємо інформаційний відеопроект #Обличчя_змін.

Не могли не розпочати із події, на яку черкащани чекали не один рік. В Центрі трансплантації обласного онкодиспансеру провели перші пересадки кісткового мозку. Скористалися послугою люди різних вікових категорій, жителі не лише Черкаської, а й Запорізької, Івано-Франківськівської та Донецької областей. Пацієнти з-за кордону також можуть проходити лікування в нашому центрі.

Підкреслюю, що подібні установи є лише в трьох містах України

Однією із перших відчула нові лікувальні можливості Леся Дубова із Звенигородщини. Онкологія невтішний діагноз, але найголовніше – вірити в одужання. Леся тривалий час працювала вчителькою, на жаль, через хворобу довелося полишити викладання. Але і сьогодні відчуває підтримку і вихованців, і рідних.

Найприємніше, що зараз Леся вже не пацієнтка Черкаського онкодиспансеру. Після трансплантології, тривалих лікувальних процедур вона поступово повертається до звичайного способу життя. Звичайно, величезна заслуга лікарів, бо обладнання – лише один із інструментів в руках фахівців.

Кілька слів про програму.

«Трансплантація аутологічних гемопоетичних стовбурових клітин кісткового мозку та периферичної крові» розрахована на 2019-2023 роки. Цього року запланована реконструкція ще 4-х спеціальних палат. Це дозволить збільшити збільшити кількість трансплантацій. Є підтримка депутатів, амбітні плани керівництва закладу та надія пацієнтів.

Сподіваюсь, що спільними зусиллями з депутатським корпусом обласної ради ми і надалі працюватимемо над покращенням матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я.

До кінця 2020 року проведуть, як мінімум, 21 аутологічну трансплантацію, кошти для яких перераховані МОЗ України. І це не десь у столиці, чи у «мільйоннику», це тут, на Черкащині!

 

13.07.2020 18:04
Переглядів: 1243
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.