Кабмін визначив дати локдауну - ЗМІ - Вісті Черкащини

Кабмін визначив дати локдауну – ЗМІ

Кабмін визначився з датою запровадження локдауну. В Україні його оголосять із 8 по 25 січня 2021 року. Пише gazeta.ua

Про це повідомляє LB.ua із посиланням на проєкт постанови.

“Триває обговорення. Рішення буде у другій половині дня”, – повідомив один із членів Кабміну.

Інший член уряду підтвердив інформацію: “Все правильно, дискусія відкрита. Сьогодні визначимося точно”.

Під час локдауну забороняється:

Відвідування закладів освіти, крім дошкільної освіти та спецзакладів.

Робота кафе, барів, ресторанів. У готелях заборонено роботу ресторанів з 11:00 до 6:00 наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.

Діяльність ринків.

Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, за виключенням купівлі товарів першої необхідності.

Заборонена робота салонів краси, закладів культури, фітнес-залів, басейнів, усіх масових заходів, крім офіційних спортивних.

Приймання відвідувачів у закладах культури, а також проведення культурних масових заходів, крім роботи історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом.

Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших, у тому числі новорічних) заходів, крім проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, та спортивних заходів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів, за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

Згідно з пропозиціями, карантин, запроваджений до кінця року, продовжується до 28 лютого 2021 року.

Станом на ранок 9 грудня, маємо 845 343 лабораторно підтверджених випадків Covid-19. Із них 14 204 – летальні. 276 пацієнтів померли за останню добу і це рекордна кількість від початку епідемії в країні. Подолали хворобу 457 118 пацієнтів.

09.12.2020 14:06
Переглядів: 877
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.