Депутати не змогли обрати нового голову обласної ради

Депутати так і не обрали нового голову Черкаської обласної ради.

Найбільше обранців проголосували за Євгенія Курбета – 28 голосів, але цього виявилось не достатньо для позитивного рішення.

Тож від тепер обовʼязки голови буде виконувати перший заступник Роман Сущенко.

За В’ячеслава Бабенка проголосувати 5 депутатів.

«Я почув вашу громадянську позицію, але не зрозумів, – обурився начальник ОВА Ігор Табурець. – Ви, мабуть, досі не вийшли з пісочниці, і забули, що минулого тижня загинули 19 черкащан, що ворог продовжує обстрілювати наші міста і села».

Не приховуючи задоволення до трибуни вийшов Олександр Радуцький, який наголосив, що тепер раду очолить в.о. Сущенко – його однопартієць з «Європейської солідарності».

Олександр Вельбівець також узяв слово і наголосив, що таке рішення депутатів свідчить лише про не здатність депкорпусу відстоювати інтереси громади і що війна особисто мало кого з них зачепила.

«Черкаська обласна рада для області на сьогодні є тягарем», – підкреслив Вельбівець.

dzvin.media

Читайте також: «Своя дитина – понад усе?»: у Тальному скандал навколо списків дітей, яких мали відправити до Фінляндії

Читайте нас також в Telegram!

17.10.2025 15:02
Переглядів: 128
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.