Через людську недбалість за добу на Черкащині вигоріли 35 гектарів - Вісті Черкащини

Через людську недбалість за добу на Черкащині вигоріли 35 гектарів

Понад 35 гектарів вигоріли за добу на Черкащині. Лише за одну добу рятувальники Черкащини понад 20 разів гасили пожежі в екосистемах.

Про це повідомила пресслужба ДСНС України в Черкаській області.

Найгарячіше було у Черкаському районі: 13 викликів, зайнялася суха трава, гілля, сміття, полум’я перекинулось на гаражі та господарчу будівлю.

Вигоріли

В Уманському та Золотоніському районах полум’я знову спричинили недопалки та недбалість. В одному з випадків вогонь із сухостою перекинувся на господарчу будівлю.

Пожежі також фіксували у Звенигородському районі. Причини — ті самі: людська легковажність.

Як ми писали раніше, на Золотоніщині рятувальники на вихідних ліквідовували масштабну пожежу, палав очерет та лісова підстилка.

Також пожежі були в Черкасах через ворожу атаку. Як ми писали раніше, уночі 4 травня ворог атакував Черкаси. Унаслідок російської агресії було зафіксовано п’ять пожеж за різними адресами. Горіли житлові квартири, дві з яких вигоріли вщент, складська будівля одного із підприємств, дачний будинок та суха рослинність.

ВИЧЕРПНО

Читайте також: Питання тротуарів у селі на Тальнівщині вийшло на сесію: влада обіцяє не залишити поза увагою

Читайте нас також в Telegram!

05.05.2025 15:56
Переглядів: 506
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.