Борщ за 4.50 грн, котлета за 15.50: як годують чиновників у Чекасах - Вісті Черкащини

Борщ за 4.50 грн, котлета за 15.50: як годують чиновників у Чекасах

Без пафосу, як у Києві, однак за такими ж бюджетними цінами можна попоїсти у “Трапезній”, що в приміщенні облдержадміністрації. Попри те, що заклад працював кілька тижнів у тестовому режимі, центральний вхід для відвідувачів відкрили тільки 8 серпня.

Як розповідає адміністратор “Трапезної” Антоніна Прохоренко, в їдальні орієнтуються на європейську та українську кухні. Ціни дуже демократичні. Так, до прикладу, 200 грамів борщу чи 150 грамів картопляного пюре обійдуться у 4 гривні 50 копійок. Порція рагу овочевого (200 г) коштує 10 гривень 50 копійок. Найдорожчою другою стравою є плов зі свининою. За нього доведеться заплатити 15 гривень 40 копійок.

Традиційно дорожчими є м’ясні страви: 100 грамів котлети обійдуться у 15 гривень 80 копійок, стільки ж коштують і м’ясні тефтелі у сметанному соусі. Найдорожчою позицією у меню є стограмова відбивна з грибами. За неї треба віддати 18 гривень 20 копійок.

Був тут уже і голова облради Олександр Вельбівець, і очільник міста Анатолій Бондаренко. Ходять сюди обідати і обласні депутати та чиновники. Однак пані Антоніна наголошує: заклад відкритий абсолютно для всіх. Зокрема тут передбачили і банкетну залу для проведення свят.

З початку тестового запуску у “Трапезну” приходять близько 100-120 осіб щодня. Проте персонал сподівається, що невдовзі про них почують, і кількість охочих попоїсти значно зросте.

<img src='ВІККА‘ class=’aligncenter’/>

10.08.2016 17:37
Переглядів: 923
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.