Біля Канева снайпер розстріляв авто київського бізнесмена - Вісті Черкащини

Біля Канева снайпер розстріляв авто київського бізнесмена

11 липня стало відомо про замах на життя відомого київського бізнесмена Дмитра Галбмілліона. Його машину розстріляли неподалік від Канева Черкаської області. Запис про замах на відомого київського бізнесмена Дмитра Галбмілліона внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 24 червня 2016 року.

Замах скоєно у ніч з 23 на 24 червня в Канівському районі Черкаської області. Автомобіль Chevrolet Express, в якому пересувався Дмитро Галбмілліон, обстрів снайпер. Куля пробила двері автомобіля навиліт, застрягши в пасажирському сидінні, на якому незадовго до цього перебував Дмитро Галбмілліон.

За щасливим збігом обставин, за кілька хвилин до інциденту він пересів на заднє сидіння, що дозволило йому вціліти. Постріл був зроблений за всіма правилами снайперської засідки: місце для обстрілу було обрано на ділянці пошкодження дорожнього полотна, що вимагало від водія різкого зниження швидкості.

Судячи по розташуванню кульових отворів і стану дороги в місці обстрілу, на ямі автомобіль хитнуло, і куля потрапила в двері, на кілька сантиметрів нижче скла.

Ведеться слідство, справу внесено до Реєстру досудових розслідувань за номером 12016250160000421. Орган досудового слідства вніс запис до реєстру з посиланням на частину 4 ст 296 Кримінального кодексу України, в якій йдеться про хуліганство із застосуванням зброї, в тому числі – вогнепальної. Така кваліфікація, можливо, була використана у зв’язку з тим, що ніхто з тих, хто перебував у машині, від пострілу не постраждав. Ця стаття передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі. Однак у процесі слідства інцидент може бути перекваліфікований відповідно до ч. 2 ст. 15 і ч. 2 стор 115 КК України – замах на вбивство, що може передбачати позбавлення волі на строк від 10 до 15 років, оскільки в наявності ознаки замаху на вбивство за замовленням і застосовано спосіб, що загрожував життю кількох людей.

fakty.ictv

13.07.2016 11:16
Переглядів: 616
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.