Афіша фестивалю нескореної нації Холодний яр 2021

Афіша фестивалю нескореної нації Холодний яр 2021 Суботів 2-4 липня

Друзі! До Фестивалю нескореної Nації лишається місяць і ви напевно вже відмітили собі в календарі, що 2–4 липня проведете в колі друзів, у вирі музики і запеклих дискусій, серед шалених краєвидів Суботова на Черкащині.

Ловіть афішу і починайте мріяти, кого з музикантів найбільше ви хочете почути у бездоганній якості open-air. А може, ви вже почали готуватись до забігу RunЯр чи зібрали команду на змагання з міні-футболу? І, звісно, як патріоти не лишитесь байдужими до спілкування з ветеранами українсько-російської війни. Чи, може, ви воювали — тоді не пропустіть нагоди провести час із побратимами. А ще — почути нові молоді гурти.

Хедлайнерами цьогорічного фестивалю Нескореної нації Холоднияй яр 2021 стали гурти: Кому вниз, Kozak system, Карна, Тінь Сонця, Юркеш на сцені також виступлять Вій, Пирятин, Чумацький шлях, Брати Станіслава, Hurmata та 10 фіналістів конкурсу Злітай.

Обов’язково поширте афішу, щоб ніхто з друзів не пропустив нагоди вибухово провести ці три довгоочікувані дні й ночі в колі однодумців.

Дякуємо за підтримку Міністерству молоді та спорту України, Черкаській обласній державній адміністрації, Українському культурному фонду.

https://neskoreni.top

04.06.2021 14:54
Переглядів: 325
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.