Гороскоп від Ольги Соломки з 21 по 27 січня - Вісті Черкащини

Гороскоп від Ольги Соломки з 21 по 27 січня

Овен (21.03 – 20.04)

Хоч тиждень, на перший погляд, може здатися звичайним робочим, проте, ви від нього отримаєте неабияке задоволення, оскільки він буде наповнений творчістю, спілкуванням з приємними людьми і впевненістю у завтрашньому дні.

Тілець (21.04 – 20.05)

Настає невелика пауза, коли потрібно багато чого осмислити. Вас життя підштовхує до того, щоб десь усамітнитися, привести до ладу ваші думки, вибрати правильні кроки і напрямки, вибрати правильні кроки і напрямки. Тож нікуди не спішіть цього тижня, будьте повільними і розважливими.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Перед вами нині розкриються шикарні фінансові перспективи. Хоч вони і будуть пов’язані із великою кількістю напруженої роботи, проте, та кількість грошей, яку ви заробите, з лишком компенсує усю напругу і втому.

Рак (22.06 – 22.07)

Цього тижня ви переконаєтеся у тому, що творчість може приносити дуже непогані прибутки. Ваш креативний підхід, піднесений настрій і підтримка друзів призводять до цілком логічних позтивних фінансових результатів.

Лев (23.07 — 23.08)

Зараз для вас важлива організованість. Доведеться забути про розслаблення і відпочинок і налаштовувати свою діяльність так, щоб було місце і для активної роботи, і для відпочинку, і для мандрів чи зустрічей з друзями.

Діва (24.08 – 22.09)

Яким би не було у вас нині напружене і непросте життя, але розслабтеся і цілком покладіться на випадок і долю. Не варто зайвий раз нервуватися – все необхідне прийде до вас у потрібний час, у потрібній кількості.

Терези (23.09 – 23.10)

Почуватиметесь переможцем, адже інтуїція, яка у вас нині дуже продуктивно працює, допоможе досягти дуже гарних результатів у роботі. Та й у особистому житті підкаже, як саме вам зробити так, щоб усі були задоволені.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Нарешті ви отримуєте те, що десь з різних причин забарилося – вам повертають старі борги, родина допомагає фінансово і дружньою підтримкою. А друзі вас надихають на здійснення давно запланованих ідей.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Здається, у вас ще триває період роздачі подарунків. Ви нині настільки щедрі, що всім навколо дістається від вас – кому більше, кому – зовсім трошки. Але ваше велике серце потребує того, щоб ділитися з ближніми різним добром.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Початок тижня може бути дещо депресивним – вам набридне займатися вашими звичними справами. І в середині тижня ви приймете командирське рішення і круто зміните і спрямування своєї роботи, і ставлення до неї.

Водолій (21.01 – 19.02)

У справах особистих почуватиметесь впевнено – ви зараз дуже привабливі, ваше серце відкрито новим почуттям і ви готові до нових пригод. Залишається тільки вибрати, на кому зосередити свою увагу.

Риби (20.02 – 20. 03)

Родина стане джерелом натхнення і активатором вашого руху вперед. Ви разом із близькими обиратимете подальші напрямки розвитку – куди поїхати мандрувати, чим займатися, де купити хатинку і яку вибрати машину.

Ольга Соломка

21.01.2019 09:52
Переглядів: 551
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.