Гороскоп від Ольги Соломки з 18 по 24 березня - Вісті Черкащини

Гороскоп від Ольги Соломки з 18 по 24 березня

Овен (21.03 – 20.04)

Можливо, доведеться докласти деяких зусиль для того, щоб досягти певних матеріальних здобутків, скажімо, позмагатися із колегами-конкурентами за вигідні замовлення чи нагадати давнім боржникам про їх зобов’язання.

Тілець (21.04 – 20.05)

Спокійний тиждень, який наверне вас до вас самих. Ви немов би зазирнете в себе у пошуках мудрості і рівноваги. І вам вдасться піднятися на зовсім інший рівень розуміння і мудрості. Віднині почнеться відродження і відновлення сил.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Нині ви рішучі і веселі, активна життєва позиція не дає вам погрузнути в життєвій рутині. Відбуваються якісь колективні збори, творчі суперечки, спільні мозкові штурми, де ви показуєте свій високий професіоналізм і створюєте щось нове і цікаве.

Рак (22.06 – 22.07)

Можете сміливо починати змінювати своє життя, започатковувати щось нове і прогресивне, ще не бачене на цих землях. Почуватиметесь дуже впевнено, оскільки ви налаштовані дуже позитивно і тому вам нині вдаватимуться найсміливіші ваші плани.

Лев (23.07 — 23.08)

Хоч у вас нині і відкрите серце сповнена почуттів, але доведеться відстоювати свої кордони – говорити про власні бажання, а не підлаштовуватися під чиїсь настрої. Не дозволяйте іншим керувати вами. А краще – візьміть невелику паузу, щоб усе обміркувати.

Діва (24.08 – 22.09)

Перш ніж діяти рішуче і змінювати кардинально своє життя, старанно цього тижня все зважте, обміркуйте усі плюси і мінуси, критично підійдіть до кожного нюансу, адже потім шляху назад може і не бути. І тільки тоді, коли змиритеся з мінусами – дійте рішуче.

Терези (23.09 – 23.10)

Ваш врівноважений настрій сприятиме зосередженню і відпочинку. Втім, не все буде так просто, оскільки ви зараз можете закохатися, побачивши гідний предмет вашої уваги. І ця весна із спокійної легко може перетворитися на бурхливу і пристрасну.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Починається будівництво нового напрямку життя, і ви вже намітили свої перші кроки і навіть зробили деякі з них. Всесвіт буде щедрим до вас і насипле трохи грошей, а пропозиції, які до вас надходитимуть, будуть доволі перспективними.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Хоч ви і навчилися все ретельно зважувати, активно застосовувати аналітику і планувати свій успіх, проте, цього тижня він може напасти на вас зовсім несподівано. Можливі невеликі зміни звичного розкладу, пов’язані з пересуванням.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Романтичні стосунки цього тижня займатимуть всю вашу увагу. Емоції, які ви отримуєте з певною людиною, піднімають вас на небачений рівень і ви намагаєтеся і надалі зміцнювати зв’язки і поволі просуватися до намічених цілей.

Водолій (21.01 – 19.02)

Терміново починайте мріяти про щось світле і неймовірне, закладайте на майбутнє наміри із тим, щоб знати куди рухатися найближчим часом. Можете раптово потрапити на невеликий сабантуй і стати центром уваги шановних гостей.

Риби (20.02 – 20. 03)

Хоч ви і довго на щось очікували, але вже цього тижня ви отримаєте бажаний приз. А на додачу можете розраховувати на цілковите схвалення проектів та інвестиції та на підтримку усіх ваших починань з усіх боків – від друзів, колег, родини.

Ольга Соломка

18.03.2019 09:13
Переглядів: 557
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.