Гороскоп від Ольги Соломки з 14 по 20 січня - Вісті Черкащини

Гороскоп від Ольги Соломки з 14 по 20 січня

Овен (21.03 – 20.04)

Передвами розкриваються чудові перспективи – нове життя вже стукає у двері. І хай вам здаватиметься, що попереду ще досить багато перепон, проте, зміна способу життя і ставлення до себе і обставин дасть вам сили все подолати.

Тілець (21.04 – 20.05)

На роботі вас очікує тріумф – ви не лише успішно впораєтеся із усіма виробничими завданнями, а ще й станете центром уваги і створите прекрасний настрій усім оточуючим. Якщо лідерство вам по душі, то вже час очолювати людей.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Веселий колектив, у якому ви опинитеся, стане для вас не лише джерелом натхнення, але й надійною опорою на майбутнє, класичним надійним тилом. А ви додасте цим людям впевненість і власну силу.

Рак (22.06 – 22.07)

Можливо, у власній родині доведеться відстоювати власну точку зору і досить рішуче наполягати на своєму. Будьте толерантними і спокійними, але і настійливими, адже ви маєте право бути собою і мати свою думку.

Лев (23.07 — 23.08)

Не варто встрявати в будь-які конфлікти і з’ясування стосунків, відійдіть вбік і порахуйте до 10. Зараз краще бути досить виваженим і не вплутуватися у будь-які розбірки Тим більше, що вони вас мало стосуватимуться.

Діва (24.08 – 22.09)

Зараз у вашому житті формується якась чергова матеріальна удача, а вам залишається тільки очікувати. Але і очікування теж може бути приємним, особливо, коли в теплі, в добрі, з відчуттям щастя і наповненості.

Терези (23.09 – 23.10)

Тиждень обіцяє бути активним, творчим, світлим і радісним, сповненим любові і натхнення. Зараз ваше серце переповнене світлими емоціями і воно готове ділитися цим широким потоком любові з усім світом.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Ви стоїте на порозі нового життя і плануєте усе те, чого би вам хотілося досягти. Не забудьте врахувати якомога більше аспектів, у тому числі потурбуватися про безпеку і фінансовий запас на майбутнє.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Краще цього тижня зберігати спокій та виваженість за будь-яких обставин. Хоч це і здаватиметься вам досить нудним і нецікавим, проте збереже від непродуманих кроків і дасть необхідну паузу для обдумування майбутнього.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Зараз ви пожинаєте плоди своїх давніх задумів і мрій, які, нарешті, втілюються в життя завдяки вашій рішучості і підтримці близьких людей. Тож будьте готові до того, що на вас просипляться гроші.

Водолій (21.01 – 19.02)

Інтуїція підкаже вам, як поводитися при зустрічі з людьми, що мають певну владу так, щоб і виглядати достойно, і потрібне враження справити і свого досягти. Результатом може стати дуже вигідна пропозиція.

Риби (20.02 – 20. 03)

Належить переробити цілу купу роботи – на вас очікує якийсь аврал, адже ви відкладали свої справи до останнього. Але після трудових буднів можете розраховувати на веселі мандри і змістовний відпочинок.

Ольга Соломка

13.01.2019 23:52
Переглядів: 642
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.