Жителі села на Лисянщині забезпечують фронт випічкою

Доросле населення села Петрівка-Попівка на Лисянщині з перших днів вторгнення російських окупантів активно включилося в роботу по забезпеченню фронту продуктами харчування.

– Найперше жителі села почали збирати овочі, фрукти, картоплю, домашню тушонку, теплий одяг та відправляти в Лисянку для потреб територіальної оборони та переселенців, що почали прибувати. Трохи згодом почали на кухні сільської їдальні випікати кондитерські вироби. Тістечка, печиво, пиріжки, печиво смакують і воїни на передовій і поранені у військових шпиталях, – розповіла староста Боярського старостинського округу Лариса Томіленко.

Працівники сільської ради, НВК, торгівлі, бібліотеки, небайдужі жителі села, які зайняті випічкою, вкладають у свої вироби своє вміння і частинку душі. Тому вони такі смачні. А молоко, борошно та інші інгредієнти постачає сільськогосподарське підприємство «Рось», директором якого є Віктор Томіленко. Він щодня доставляє до гуманітарного центру в Лисянці 40-50 кілограм кондитерських виробів. А ще – молоко для виготовлення згущеного молока для наших захисників.

Іван СМОЛІЙ

Читайте також: Пасічник на Лисянщині безкоштовно роздає мед землякам

Читайте нас також в Telegram!

18.06.2022 09:30
Переглядів: 589
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.