Жителі Босівки на Лисянщині попрощалися з солдатом, який загинув під Куп’янськом
Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся жителів Босівки на Лисянщині. 27 жовтня тут похоронили односельчанина, воїна ЗСУ Юрія Царика, який загинув 17 жовтня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Орлянка, Куп’янського району Харківської області, внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.
Жителі Лисянської та Бужанської громад створити живий коридор, щоб провести Героя, який віддав своє життя за неподільність і цілісність нашої країни.
Народився Юрій Васильович 18 квітня 1972 року в селі Виноград в багатодітній сім’ї. Там пройшли його дитячі та юнацькі роки. Після закінчення Виноградської школи пішов навчатися до Гарбузинського ПТУ, де здобув професію водія. Ще молодим хлопцем працював у Босівці на колгоспному цегельному заводі. Був ще дитиною, але відповідально ставився до своїх обов’язків. Згодом перейшов працювати в міжколгоспбуд на цегельний завод, де працював на вивантаженні цегли.
«Завжди щирий, усміхнений, спокійний, з добрим і чуйним серцем, завжди приходив всім на допомогу. Був добрим другом, братом, дядьком, чоловіком, сусідом. Користувався авторитетом серед колективу. В нашому селі Юрій зустрів свою долю Валентину Іванівну. Одружилися, купили будинок. Був опорою та порадником для родини. 2022 рік змінив життя Юрія зі звичайного, мирного – на тривожне, сповнене небезпек, воєнне. Він був у гарячих точках, де велися запеклі бої за цілісність і незалежність України. В одному з таких боїв і загинув. Світлий спомин про нашого захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів», – розповіла про свого односельця староста села Оксана Шваюк.
Іван СМОЛІЙ