З молитвами та вінком: у Лисянці вимагали ремонту «вбитої» дороги

9 червня мешканці Лисянки влаштували акцію проти жахливого стану дороги в селищі. Як і попереднього разу активісти поклали до ями траурний вінок. Один із присутніх переодягнувся у священника та справив панахиду. Рух транспорту вулицею Київська люди перекрили на півгодини.

–Шкода, що на захід прийшло менше людей, ніж передбачалося, – ділиться враженнями мешканець Лисянки Сергій Хорошенюк. – На словах активні, а на ділі – не дуже. Мій знайомий переодягнувся у священника й прочитав поминальну молитву. До нас вийшов заступник голови. Показав якісь листи, що їздив у Черкаси з приводу ремонту дороги. Сказав, що нібито за 2 тижні мають початися роботи.

На акцію протесту приїхала й мешканка Київщини Олена Чимбель. 2 роки тому в страшній аварії загинув її чоловік. Це сталося на виїзді з вулиці, яку блокували активісти. Олена тоді була на 8-ому місяці вагітності. До цього часу вона чекає покарання винних. Та слідство поки не поспішає з висновками.

–Тоді водій «Тойоти» через ями маневрував по дорозі і не помітив нас, – згадує жінка. – Ми намагалися ухилитися й також потрапили у вибоїни. Слідчий експеримент зробили через рік після трагедії. Та дорогу на той момент полатали. Досі немає висновків експертизи і винних. Я дуже травмувалась, але медики не відобразили, що ушкодження стались в наслідок ДТП. Я приїхала на протест, аби підтримати інших. Я іноді приїжджаю в Лисянку у справах, то дороги так і залишаються в поганому стані.

Люди згодні почекати ще 2 тижні на обіцяний початок ремонту. Якщо цього не станеться, знову вийдуть на протест. Наступного разу планують блокувати рух транспорту значно довше.

Сергій РАДЧЕНКО

09.06.2021 16:27
Переглядів: 322
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.