Як у Лисянці святкували День селища

5 вересня свій 428 рік народження святкувала чисельна лисянська родина. Багато років пройшло, багато різних моментів пережито. Були злети, були падіння, але незмінною залишалися любов жителів селища до своєї малої батьківщини.

Селищний голова Антолій Проценко привітав усіх присутніх зі привітав зі святом, побажав розквіту рідній Лисянці та всій громаді в цілому, міцного здоров’я та добробуту, наголосивши, що такі свята дають громаді надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе і у свої можливості. Привітати мешканців селища з гарною подією прибули шановні гості – народний депутат Сергій Нагорняк, екс-народний депутат Валентин Ничипоренко, голова Звенигородської районної ради Юрій Струк, краєзнавець, громадський діяч Олександр Гаврилюк. Сергій Нагорняк прибув на свято не лише з теплими вітаннями, «а з трьома подарунками громаді», як він наголосив: територіальній лікарні привіз благодійний сертифікат на 250 тисяч гривень, невдовзі медикам також буде передано новий автомобіль швидкої допомоги, а дитяча установа «Веселка», за сприяння народного обранця, зустріла новий навчальний рік з оновленим харчоблоком і відремонтованим дахом.

Анатолій Проценко вручив Подяки і грамоти людям, які заслужили шану і повагу своєю працею, волонтерською роботою, спортивними досягненнями. Серед них волонтер Олег Ганжа, підприємці Степан Рудий, Богдан і Жанна Цибульські, фотограф Володимир Остап’юк, спортсмени Олександра Вакуленко, Анастасія Ковальчук та інші.

На площі Миру були розміщені фотовиставка, виставка квітів, діяли торгові лавки з продажу сувенірів, готувався запашний козацький куліш. Смачні безкоштовні біляші, які готувалися прямо на очах, могли скуштувати всі бажаючі. Аніматори для найменших учасників свята провели розважальну програму.

Працівники відділу культури та туризму Лисянської селищної ради, аматори будинку культури та хореографічний колектив «Едельвейс» доклали чимало зусиль щоб усім на день народження селища було весело і цікаво. Бажаючі мали змогу взяти участь у безпрограшній лотереї, а кульмінацією святкового вечора став виступ популярного гурту «Крутий заміс» та дуету «Чорне і біле».

Іван СМОЛІЙ

08.09.2021 09:11
Переглядів: 549
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.