У Лисянці відзначили переможців всеукраїнських конкурсів

У школах Лисянської громади на Черкащині відбулося нагородження подяками, дипломами та грамотами переможців і призерів II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук і працівників освіти, які їх підготували та першого туру ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Подяки від директора Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми, дипломи від начальника Управління освіти і науки та грамоти Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді переможцям конкурсу вручив голова Лисянської селищної ради Анатолій Проценко.

Вітаючи юних науковців селищний голова відзначив вагомі досягнення Лисянської громади у сфері освіти і науки, які є найвищими в області, і вручив Дипломи управління освіти і науки Черкаської ОДА Владиславу Груші, Вікторії Лушницькій, Максиму Юхимчуку, Дар’ї Головнич, Олександру Кліваку, Тетяні Петренко, Олександрі Павлюк, Назару Галюку, Софії Христян.

Грамотами Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради нагороджено рій «Гетьмани» Почапинської гімназії за ІІІ місце в онлайн-конкурсі «Впоряд» першого туру ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура». Вже третій рік поспіль учнівська молодь у складі рою «Гетьмани» займає призові місця у цій популярній патріотичній грі.

Іван СМОЛІЙ

Читайте також: Керувати мопедом дітям до 16-ти – зась: начальник Тальнівського відділку поліції закликав батьків бути відповідальними

Читайте нас також в Telegram!

17.11.2022 10:27
Переглядів: 950
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.