Школи, сонячні панелі і сміттєві баки. Будні Лисянської ОТГ

Депутати Лисянської селищної ради на 58 позачерговій сесії нарешті прийняли у комунальну власність Лисянської селищної ради навчальні загальноосвітні заклади, які розміщені на території Лисянської ОТГ, з усіма правами та обов’язками, крім тих, які виникли до моменту передачі. Зокрема, Лисянську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Лисянський НВК, Почапинський НВК, Дашуківську та Шестеринську філії. Сесія затвердила граничну чисельність працівників відділу освіти Лисянської селищної ради в кількості 10 осіб. Зокрема, в штаті централізованої бухгалтерії працюватиме 4 особи, в господарській групі – 6 осіб. Відділ освіти визначено повноправним розпорядником коштів. Оголошено конкурс на заміщення посади начальника відділу освіти.

Депутати також затвердили ТОВ «Індіан Солар Дашуківка» технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки площею 22 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування сонячної електростанції. Раніше це товариство заявило про намір встановлювати сонячні панелі у Почапинцях. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 7640249,71 грн., споруджений тут об’єкт забезпечить роботою 12 осіб.

Вже вкотре на сесії було піднято питання вивезення сміття в населених пунктах ОТГ. Якщо в Дашуківці, про що повідомив староста села Олександр Білоус, сміття вивозиться регулярно, то в Почапинці, обурювалися представники громади, комунальники рідко заїжджають. За словами селищного голови Юрія Корнієнка, тут жодних проблем немає. Все залежить від рівня організованості на місцях і бажання взяти на себе частину відповідальності. А от у Лисянці й досі не втихнуть спори навколо сміттєвоза, будівництва майданчиків для резервуарів. Однозначно, цей автомобіль з вертикальним завантаженням, який уже рік простоює без діла, не підходить громаді. Але ні поміняти, ні продати його не можна, бо куплений за державний кошт. З іншого боку проблемою є пластикові контейнери. Під їх встановлення потрібні бетонні майданчики, а ця затія дорого коштує. Крім того, є побоювання, що їх можуть покрасти. Та безвихідних ситуацій, як відомо, не буває. Керівництво селищної ради і депутати мають тут прийняти справді соломонове рішення.

Степан ВІЗІРЕНКО

17.12.2019 12:42
Переглядів: 1053
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.