На Лисянщині виявили хворого на коронавірус

На Лисянщині медики виявили у пацієнта коронавірус. Чоловік нещодавно повернувся із заробітків. Зараз перебуває вдома під наглядом лікарів.

  • Не маю права розповідати деталі щодо здоров’я пацієнта, – коментує керівник Лисянської ЦРЛ Олександр Ніколюк. – Але він зараз у задовільному стані. Перебуває під контролем лікарів загальної практики сімейної медицини. Жодних проблем немає. Всіх, з ким він контактував обстежуємо. До нас чоловік не звертався. Ми самі виявили ініціативу обстежувати всіх пацієнтів, які прибули з-за кордону. 28-го березня ми оглядали його, а 29 підтвердили інфікування.

Чоловік є мешканцем села Чаплинка. Односельці про хворобу знають.

  • Не новина для Чаплинки, що двоє мешканців прибули із заробітків і один з них має відповідний статус, – пояснює Ніколюк. – Ніхто нікому там не збирається палити хату.  Обидва хлопці живуть в одній сім’ї. Зараз на обсервації.

Головний районний медик заспокоює, хвилюватися немає причин. За його словами, аби перемогти хворобу українці мають перехворіти коронавірусом у легкій формі, аби надалі мати до нього стійкий імунітет.

Анатолій БУЗИНА

 

30.03.2020 14:26
Переглядів: 19174
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.