Містечком поповзли чутки про пожежу, вибух побутового газу, травмованих і загиблих

Позаминулої середи звичний буденний спокій Лисянки розірвали тривожні гудки сирен. До багатоквартирного будинку по вулиці Незалежності, 29 примчав пожежний автомобіль, потім карета «Швидкої допомоги», поліція оперативно перекрила всі входи і виходи на територію будинку, з’явилися працівники газової служби. Містечком поповзли чутки про пожежу, вибух побутового газу, травмованих і загиблих.

– Це лише одна з ввідних командно-штабного навчання з органами управління Лисянської районної ланки та Лисянської міської ланки селищної ОТГ Черкаської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при загрозі і виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, – заспокоїв начальник відділу цивільного захисту райдержадміністрації Роман Адамович. – Ми через ЗМІ попереджували населення району про їх проведення, аби не виникало паніки. Власне, це і було основною метою навчань – набути практичних умінь і навичок та відпрацювати взаємодії між службами, щоб в разі виникнення загрози життю і здоров’ю людей, швидко ліквідувати вогнища небезпеки. Відпрацьовували «легенди» з виникнення африканської чуми на території Жаб’янки, руйнівного циклону в Будищах, сильного вітру і знеструмлення електроліній в Яблунівці, Босівці, Кам’яному Броді.

До проведення командно-штабних навчань залучався керівний склад органів управління цивільного захисту, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, спеціалізовані служби цивільного захисту району, сили і засоби районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Керував навчаннями начальник управління цивільного захисту облдержадміністрації Юрій Скоробагатов.

Степан ВІЗІРЕНКО

Нагадаємо: На Лисянщині з’явиться перший універсальний поліцейський

08.08.2019 16:53
Переглядів: 1180
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.